Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Pásová bruska ProEdge Deluxe - Robert Sorby

Pásová bruska ProEdge Deluxe - Robert Sorby

ProEdge je revoluční brusný systém, který byl použit po desetiletí ostření soustružnických nástrojů ve výrobních halách - Robert Sorby. Nyní je k dispozici jako osvědčený systém v kompaktním provedení pro jakoukoliv domácí dílnu.

Velká výhoda pásové brusky ProEdge je, že plocha broušeného nástroje nebude nikdy konvexní (vypouklá) jak se tomu někdy stává u ručního broušení a nikdy nebude konkávní (vydutá) jak je tomu při broušení na kotoučových bruskách.

Důraz je kladen na dlouhou životnost brusných pásu a snížení rizika přehřátí. To poskytuje rychlé a efektivní odstranění materiálu a produkuje ostré hrany na každém nástroji. Brusný pás je vyměněn velice snadno a během chvilky.

Uživatel si může sám vybrat úhel dle vlastních zkušeností nebo použije možnost z doporučených úhlů 15°, 20°, 25°, 30°, 35°, 45°, 60°, 80°, 90° dle tabulky. Obrovská výhoda pro opakovatelné ostření. Je ideální pro soustružnická, řezbářská, truhlářská dláta a nástroje, pro nože, vrtáky a zahradní nářadí.

V nabídce máme pouze originální sortiment Robert Sorby.

POZOR na napodobeniny nižší kvality. Používejte prosím brusné pásy a příslušenství dodávané společností Robert Sorby. 50 let testování zaručuje, že dostanete tu nejlepší kvalitu. Brusné pásy a příslušenství ProEdge, které výrobce nedoporučuje může poškodit Váš stroj a ovlivnit záruku.

V podkategoriích naleznete:

  • ProEdge - stolní bruska + přípravky + náhradní díly
  • ProEdge - originál brusné pásy
  • Diamantové brousky

Profesionální nástroje pro řezbáře, truhláře, tesaře, soustružníky, ... od světoznámých firem.

         

© Copyright 2013 - 2023 Dlata.eu
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz