Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Výrobci

Robert Sorby ( Sheffield - Anglie ) je přední výrobce specializovaných dřevoobráběcích nástrojů s dědictvím datovaným před více než 200 lety a je celosvětově považovám za nejlepšího výrobce soustružnických nástrojů. Firma, která udává krok ve vývoji a výrobě. Od roku 1993 výrábí také řezbářská dláta z jedinečné Robert Sorby speciální Sheffield legované oceli. Všechny nástroje pochází z vlastní továrny v Sheffieldu a projdou přísnou kontrolou kvality testu Robert Sorby.


Rodinná firma Wilh.Schmitt & Comp. založená 1858 je známá po celém světě pod obchodní značkou Kirschen. Převážně ruční výroba spolu s osobitým přístupem při výrobě vysoce kvalitních dřevoobráběcích nástrojů je symbolem plné zralosti produktů. Jsou tak ceněny v řadách kutilů, řemeslníků i profesionálních umělců.


Švýcarská firma založená v roce 1902 a od roku 1942 se zabývá výrobou řezbářských dlát, která jsou známá v řadách kutilů, řemeslníků i profesionálních umělců po celém světě.


 

Triangle Manufacturing Company Oshkosh - USA. Společnost vznikla v roce 1922 a patří mezi největší výrobce ložisek Lazy Susan ( točen ) na světě.


Výrobce TAIDEA se specializuje na produkty určené k ručnímu broušení. Jedná se především o korundové brusné kameny v široké škále zrnitosti. Mezi přednosti této firmy patří kvalita zpracování a tím poskytovaná prodloužená záruka 3 roky. Firma TAIDEA se již před lety ve světě zviditelnila produkty pod jinými obchodními značkami jako např. Lansky, Coleman, Normark, Magnum.