Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Komponenty pro výrobu
  3. Mlýnky-mechanismy CrushGrind®

Komponenty pro výrobu / Mlýnky-mechanismy CrushGrind®

CrushGrind® jsou jako žádné jiné mlýnky, jejich jedinečný keramický mechanismus vám umožňuje mlýt téměř cokoli, včetně soli, pepře, kávy, bylin a koření. Mechanismy jsou plně nastavitelné od jemných po hrubé s celkem 14 nastaveními a keramické části s minimální životností 25 let. Pro výrobu mlýnů nejsou nutná žádná lepidla ani šrouby a pro drážku vnitřku polotovaru pro vložení mechanismu je zde k dispozici speciální nástroj pro zahloubení. Mechanismy CrushGrind®, které prodáváme, jsou k dispozici ve verzi bez hřídele (CrushGrind Wood) a čtyři verze s hřídelí (CrushGrind Shaft). Délka hřídele může být v případě potřeby zkrácena pro kratší mlýnek.

Bezhřídelové provedení (CrushGrind Wood)

Je speciálně navržen pro montáž do dřeva. 
Žebrovaný, aby pronikl do dřevěného pouzdra, které drží mechanismus ve vodorovné poloze, zatímco úchytky ho drží ve svislé poloze, čímž nedochází k problémům při používání směrem nahoru.

Provedení s hřídelí (CrushGrind Shaft)

Je tradiční mechanismus s unikátním plastovým vrcholem, který je upevněn v horní části mlýnku. Dostupné délky hřídele 100 mm, 135 mm, 195 mm a 450 mm.

Dřevo není součástí dodávky a design záleží jen na Vaší tvůrčí fantazii. Rozměrové obrázky šachet mlýnků pro jistotu zkontrolujte.  

 

budou naskladněny co nevidět

Profesionální nástroje pro řezbáře, truhláře, tesaře, soustružníky, ... od světoznámých firem.

        

© Copyright 2013 - 2019 Dlata.eu
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.