Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

 

 

Robert Sorby ( Sheffield - Anglie ) je přední výrobce specializovaných dřevoobráběcích nástrojů s dědictvím datovaným před více než 200 lety a je celosvětově považovám za nejlepšího výrobce soustružnických nástrojů. Firma, která udává krok ve vývoji a výrobě. Od roku 1993 výrábí také řezbářská dláta z jedinečné Robert Sorby speciální Sheffield legované oceli. Všechny nástroje pochází z vlastní továrny v Sheffieldu a projdou přísnou kontrolou kvality testu Robert Sorby.

 


 

Rodinná firma Wilh.Schmitt & Comp. založená 1858 je známá po celém světě pod obchodní značkou Kirschen. Převážně ruční výroba spolu s osobitým přístupem při výrobě vysoce kvalitních dřevoobráběcích nástrojů je symbolem plné zralosti produktů. Jsou tak ceněny v řadách kutilů, řemeslníků i profesionálních umělců.

 


Švýcarská firma založená v roce 1902 a od roku 1942 se zabývá výrobou řezbářských dlát, která jsou známá v řadách kutilů, řemeslníků i profesionálních umělců po celém světě.

 


 

 

 

 

 

Triangle Manufacturing Company Oshkosh - USA. Společnost vznikla v roce 1922 a patří mezi největší výrobce ložisek Lazy Susan ( točen ) na světě.

 


Výrobce TAIDEA se specializuje na produkty určené k ručnímu broušení. Jedná se především o korundové brusné kameny v široké škále zrnitosti. Mezi přednosti této firmy patří kvalita zpracování a tím poskytovaná prodloužená záruka 3 roky. Firma TAIDEA se již před lety ve světě zviditelnila produkty pod jinými obchodními značkami jako např. Lansky, Coleman, Normark, Magnum.

 Profesionální nástroje pro řezbáře, truhláře, tesaře, soustružníky, ... od světoznámých firem.

         

© Copyright 2013 - 2022 Dlata.eu
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz